Upchnięte w piwnicach i zapomniane na strychach – zabawki z czasu PRL przeżywają obecnie drugą młodość, a ich fanów przybywa z każdym kolejnym miesiącem. To nie tylko pamiątki, które wyciągamy wspominając czasy młodości, to też symbole czasu, o którym warto pamiętać.

Stare zabawki PRL

Zabawki z czasu PRL swoją drugą młodość zawdzięczają nie tylko pokoleniom 40 i 50 latkom, ale także coraz więcej młodych osób interesuje się tym tematem. To nie tylko relikt przeszłości, ale bardzo często dumne ozdoby salonów, biur czy pokoi dziecięcych. Często to pamiątka po rodzicach czy z dziecięcych lat. Zabawki PRL to o wiele więcej niż kolejny samochód na półce, to przedmioty z duszą i swoją historią.

Zabawki PRL samochody

Syrenka, polonez policyjny, oldschoolowa karetka – kto jeszcze pamięta, jak przemykały po ulicach naszych miast? Samochody zabawki PRL to świetny wybór na prezent dla bliskiej osoby oraz lekcję historii dla naszych dzieci. To także nie lada gratka, dla fanów motoryzacji. Precyzyjne wykonanie oraz użycie solidnych materiałów sprawiają, że te modele będą się dobrze prezentować przez długie lata. Drewniane, stalowe, ręcznie malowane – trudno się nimi nie zachwycić, zwłaszcza w obecnym trendzie tandetnego plastiku.

Zabawki PRL – sprzedam odrobinę historii

Autobusy ogórki czy ciężarówki Star to były kultowe pojazdy tamtych czasów. Warto pamięć o tym pielęgnować i przekazywać następnym pokoleniom. Taki prezent dla dziecka to świetna okazja do małej lekcji historii i przybliżenia tych czasów. W czasach, kiedy półki sklepowe uginają się pod ciężarem niezliczonych ilości zabawek, te z czasu PRL wyróżniają się nie tylko jakością, ale i precyzją wykonania.

Oryginalne zabawki PRL – sklep z duszą

Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele unikatowych zabawek z okresu PRL. To nie tylko samochody, ale także drewniane klocki, mosiężne figurki oraz wiele innych. Zabawki PRL samochodu cieszą się jednak największym zainteresowaniem. To nie tylko świetna ozdoba na komodzie, ale także powiew historii w każdym wnętrzu. Poza zabawkami, na naszej stronie znajdziecie Państwo całą masę mebli oraz innych antyków z tego okresu. Coraz częściej stanowią one główne elementy salonów czy pracowni. Taki mebel z pewnością przykuje uwagę i świetnie komponuje się w minimalistycznym wnętrzu.

Zajmujemy się sprzedażą zabawek oraz innych przedmiotów z czasu PRL. Naszą pracę łączymy z pasją. Skup antyków oraz skup staroci to dla nas coś więcej niż praca, to możliwość podarowania przedmiotom drugiego życia.