Skup i sprzedaż starych mebli z lat 60/70

Wyposażenie wnętrz i ogólny design epoki Gomułki i Gierka wróciły w ostatnich latach do łask. Coraz więcej młodych osób chce mieć w swoim domu chociaż jeden oryginalny element przypominający o minionej epoce. Taki fotel, kanapa czy stolik idealnie wkomponują się w minimalistyczny styl obecnych wnętrz i będą stanowiły unikatową pamiątkę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, na którą składa się skup i sprzedaż starych mebli. Młode osoby będą pewnie zainteresowane nabyciem tapicerowanych foteli na drewnianych nóżkach, stolików kawowych czy stylowych kanap. Osoby urodzone w minionej epoce mogą mieć za to w domu stare skarby, które chętnie od nich odkupimy i sprzedamy osobom, które zapewnią im drugie życie.

Skup mebli z czasów PRL

Lata 60, 70 i cały PRL miały niepowtarzalny klimat. Często wracają do nich reżyserzy i kręcą filmy osadzone w tamtej epoce. Dzieła powstałe w tamtych czasach także cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to zapewne z ponadczasowości i niezwykłego uroku projektów starych ubrań, samochodów, a przede wszystkim elementów wyposażenia wnętrz. Zachęcamy wszystkie osoby posiadające stare fotele, kanapy czy stoliki do skorzystania z naszej propozycji, na którą składa się skup mebli z lat 70 i 60. Niezależnie od tego, w jakim są stanie, chętnie dokonamy oględzin i zaproponujemy uczciwą cenę. Kto wie, może znajdą się prawdziwe zabytki z czasów PRL i ich posiadacze zarobią na sprzedaży sporo pieniędzy.

Sprzedaż mebli z lat 60/70

Nasz sklep oferuje nie tylko skup mebli z lat 60 i 70, ale także wychodzi naprzeciw młodym osobom, które nie mają szczęścia posiadania takich skarbów i sprzedaje fotele, stoliki, kanapy i inne akcesoria z czasów PRL. Elementy wyposażenia z lat 60/70 są na tyle uniwersalne, że świetnie wkomponują się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, klasycznym, a także zupełnie surowym.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy starych foteli, kanap i stolików oraz miłośników epoki PRL w każdym wieku do zapoznania się z naszą propozycją!